Carl Fredrik Reuterswärd Non violence

Klubbat för:

58 000 SEK

Schätzwert

50 000 SEK

Beschreibung

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934)
Non violence - In memory of John Lennon,
signerad och numrerad CFR, 61/75, grönpatinerad brons, skulpturens mått höjd 20, längd ca 30 cm, sockelns mått höjd 3 x 31 x 9,5 cm

Zustandsbeschreibung

299260

2015-03-17