Miniatyrer
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MINIATYRER, 6 st., 18/1900-tal, mestadels kvinnoporträtt, fåtalet signerade, varierande mått ca 5,5x4 - 6,5x8,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre skador,
299268
Päivämäärä:
2015-03-14