Miniatyrmålning empire

Miniatyrmålning empire
Miniatyrmålning empire
Miniatyrmålning empire
Miniatyrmålning empire
Miniatyrmålning empire
Miniatyrmålning empire

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYR, 1800-talets första hälft, föreställande porträtt av kvinna, ca 8x6 cm

Bruksslitage

299273

2015-03-14