Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): "Mot Möja", signerad Karl Höglund, numrerad 286/360, färglitografi, ur mappen "Sommarögonblick II", 2014, bladmått ca 42x59 cm, oramad

299323

2015-03-15