Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): "Uteserveringen", signerad Karl Höglund, numrerad 286/360, färglitografi, ur mappen "Sommarögonblick II", 2014, bladmått ca 41x60 cm, oramad
299324
2015-03-15