Taklampa funkis

Taklampa funkis
Taklampa funkis
Taklampa funkis
Taklampa funkis

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, vit rund glaskupa, höjd 36 cm

Smärre nagg

299339

2015-03-15