Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KARL LINDEBERG, vas, Kosta, överfång i lila, etsad dekor av violer mot matterad fond, signerad Kosta K Lindeberg 102, höjd ca 17 cm
Smärre ytskador
299357
2015-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här