Vas Karl Lindeberg

Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL LINDEBERG, vas, Kosta, överfång i lila, etsad dekor av violer mot matterad fond, signerad Kosta K Lindeberg 102, höjd ca 17 cm

Smärre ytskador

299357

2015-03-15