Blomsteruppsats ljusstakar Gefle

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMSTERUPPSATS, LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Gefle, "Rubin", med dekor i gul, blomsteruppsatsens diameter 31 cm

Förgyllning m smärre slitage

299374

2015-03-16