Såsskål snipa Kina

Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina
Såsskål snipa Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÅSSKÅL, SNIPA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd ca 21-22 cm

Snipan med lagningar

299387

2015-03-15