Dräktvärja

Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DRÄKTVÄRJA, 1700-talets första hälft, klinga med graverad dekor, mässingsfäste med spår av förgyllning, kavellindning med kransar, längd 95 cm

fästet lagat

299399

2015-03-17