Lars Gösta Lundberg

Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): "Gläntan", diptyk, signerad a tergo LG Lundberg samt etikettmärkt "Gläntan" 1999 Galleri Flash Stockholm, olja på plastfilm på pannå, ca 36 x 51 cm
PROVENIENS: SAK:s lotteri 2001

299403

2015-03-15