Lars Gösta Lundberg
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): "Gläntan", diptyk, signerad a tergo LG Lundberg samt etikettmärkt "Gläntan" 1999 Galleri Flash Stockholm, olja på plastfilm på pannå, ca 36 x 51 cm
PROVENIENS: SAK:s lotteri 2001
299403
2015-03-15