Adolf Hirsch oljemålning

Adolf Hirsch oljemålning
Adolf Hirsch oljemålning
Adolf Hirsch oljemålning
Adolf Hirsch oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADOLF HIRSCH (1816-1886): Jägare med hund, signerad och daterad A Hirsch -74, olja på duk, ca 45 x 60 cm

Lagningar, krackeleringar

299406

2015-03-15