Fickur

Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 27 st, delvis silverboetter, 1900-tal, bl a Zenith, medföljande schatull

Slitage och skador

299420

2015-03-15