Poudreuse i Louis XV-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POUDREUSE, 1800-talets första hälft, Louis quinze-stil, fanerad i olika träslag, delvis inredd med sidenklädsel, inköpt i Moskva 1962, höjd 68, 68x41 cm, nyckel finns
Lockspärr saknas, smärre slitage, nyckel finns
299438
2015-03-15