Picasso litografi

Picasso litografi
Picasso litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1887-1985): Colombe volant - à l´Arc en ciel, signerad och daterad 10.10.52 i trycket, numrerad 359/1000, färglitografi, 24x32 cm

Något gulnad längs marginalerna

299439

2015-03-15