Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1887-1985): Colombe volant - à l´Arc en ciel, signerad och daterad 10.10.52 i trycket, numrerad 359/1000, färglitografi, 24x32 cm
Något gulnad längs marginalerna
299439
2015-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här