Saif

Saif
Saif
Saif
Saif
Saif
Saif

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SAIF, Marocko, 1800-tal, böjd klinga med smedstämpel, fäste med spår av förgyllning, hornkavel, längd 97 cm

smärre slitage

299442

2015-03-17