Rustningsdelar Indopersiska 1800-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RUSTNINGSDELAR, Indopersiska, 1800-talets slut bestående av: khula-khud med näsbärga och pik, dahl, armskena, etsad dekor med figurscener och text, sköldens diameter 50 cm
Plymer saknas, khula-khud med buckla
299443
2015-03-17