Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFLI, 1900-talets mitt, ek, på hjul, märkt Becker, höj- och sänkbart, minimihöjd 158 cm, maxhöjd ca 237 cm
Bruksslitage
299444
2015-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här