Rysk kaffeservis
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TESERVIS, 4 dlr, porslin, Ryssland, 1900-tal, delvis förgylld dekor med motiv av blommor, bestående av: tekanna, kanna, mjölkkanna, sockerskål med lock, höjd 14-18 cm
Nagg, dekorslitage
299456
2015-03-15