Signar oljemålning

Signar oljemålning
Signar oljemålning
Signar oljemålning
Signar oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vy över Gamla stan, signerad och daterad Signar -45, olja på pannå, ca 55x46 cm

Lös ur ram

299458

2015-03-15