Engelsk silverfigurin räv

Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, sterlingsilver, England, 1900-talets slut, föreställande sittande räv, signerad Donaldson, höjd 21 cm

Fylld

299464

2015-03-15