Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURIN, sterlingsilver, England, 1900-talets slut, föreställande sittande räv, signerad Donaldson, höjd 21 cm
Fylld
299464
2015-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här