Engelsk silverfigurin räv

Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv
Engelsk silverfigurin räv

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FIGURIN, sterlingsilver, England, 1900-talets slut, föreställande sittande räv, signerad Donaldson, höjd 21 cm

Zustandsbeschreibung

Fylld

299464

2015-03-15