Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FIGURIN, sterlingsilver, England, 1900-talets slut, föreställande sittande räv, signerad Donaldson, höjd 21 cm
Zustandsbeschreibung
Fylld
299464
2015-03-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner