Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, förgylld och bronserad dekor, för 1 ljus, stämpelmärkt OE Almqvist, 65x29 cm

smärre ytslitage,

299469

2015-03-15