Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STENSKIVA, 17/1800-tal, kalksten, konturerad kant, ca 92x47 cm
Lagad, nagg
299471
2015-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här