Stenskiva 17/1800-tal

Stenskiva 17/1800-tal
Stenskiva 17/1800-tal
Stenskiva 17/1800-tal
Stenskiva 17/1800-tal
Stenskiva 17/1800-tal
Stenskiva 17/1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENSKIVA, 17/1800-tal, kalksten, konturerad kant, ca 92x47 cm

Lagad, nagg

299471

2015-03-16