Skåp björk med spegeldörr

Skåp björk med spegeldörr
Skåp björk med spegeldörr
Skåp björk med spegeldörr
Skåp björk med spegeldörr
Skåp björk med spegeldörr
Skåp björk med spegeldörr
Skåp björk med spegeldörr
Skåp björk med spegeldörr

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP med spegeldörr och lådor, 1900-talets början, björk, höjd ca 207, 122x57 cm

Fanerskador, sprickor, mindre borrhål på kortsidorna, nyckel saknas

299491

2015-03-16