Italienskt vinställ

Italienskt vinställ
Italienskt vinställ
Italienskt vinställ
Italienskt vinställ
Italienskt vinställ
Italienskt vinställ

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VINSTÄLL, Italien, 1950-tal, mässingsfärgad vitmetall, för 6 flaskor, märkt Italy, höjd 41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

299499

2015-03-16