Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VINSTÄLL, Italien, 1950-tal, mässingsfärgad vitmetall, för 6 flaskor, märkt Italy, höjd 41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
299499
2015-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner