Slas litografi Stockholm

Slas litografi Stockholm
Slas litografi Stockholm

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv från Skeppsholmen i Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson 81, färglitografi, 102/150, ca 40x55 cm

Smärre fläckar i nederdel

299514

2015-03-16