Pär Thorell oljemålning

Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR THORELL (1923-1969): Stillben med lökar, olja på duk, signerad och otydligt daterad Thorell ?5, 36x66 cm

299517

2015-03-16