Oljemålning marin

Oljemålning marin
Oljemålning marin
Oljemålning marin
Oljemålning marin
Oljemålning marin
Oljemålning marin

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad Granberg, "Slagskeppet King George V", olja på duk, 67x113 cm

299521

2015-03-16