Bord Skoglund Olson

Bord Skoglund Olson
Bord Skoglund Olson
Bord Skoglund Olson
Bord Skoglund Olson
Bord Skoglund Olson
Bord Skoglund Olson

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, Skoglund Olson, Gävle, 1900-talets första hälft, vitmålad gjutjärn och metall, rund skiva, balusterformad tredelad fot avslutad i tassar, höjd 81, diameter 60 cm

Senare bemålad, slitage

299522

2015-03-16