Bord Skoglund Olson
Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, Skoglund Olson, Gävle, 1900-talets första hälft, vitmålad gjutjärn och metall, rund skiva, balusterformad tredelad fot avslutad i tassar, höjd 81, diameter 60 cm
Senare bemålad, slitage
299522
2015-03-16