Stekfat tallrikar Kina

Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, bl a dekor i famille rosefärger, diameter ca 23, längd 33 cm

En tallrik med lagningar, sprickor, nagg

299523

2015-03-16