Utomhuslampa i koppar

Utomhuslampa i koppar
Utomhuslampa i koppar
Utomhuslampa i koppar
Utomhuslampa i koppar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UTOMHUSBELYSNING som hörn, 3 st., 1900-talets andra hälft, koppar, bärnstensfärgad glaskupa, längd från vägg ca 22 cm

Slitage

299529

2015-03-16