Klubbat för:
1 200 SEK
800 SEK
BESTICK, 35 delar, Eldan, 1900-talets mitt, rostfritt stål samt plast, bestående av 11 matgafflar, 12 matskedar, 12 matknivar
Sprickor och slitage
299532
2015-03-16