Eldan bestick

Eldan bestick
Eldan bestick

Klubbat för:

1 200 SEK

800 SEK

BESTICK, 35 delar, Eldan, 1900-talets mitt, rostfritt stål samt plast, bestående av 11 matgafflar, 12 matskedar, 12 matknivar

Sprickor och slitage

299532

2015-03-16