Gripsholmsstolar
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsstolar, monogramsignerade BL, bemålade, klädsel i Gocken Jobs "Trollslända", sitthöjd ca 42 cm
Klädseln med enstaka fläckar, armstöden med annan klädsel dock medföljande överdrag
299544
2015-03-16