Gripsholmsstolar

Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsstolar, monogramsignerade BL, bemålade, klädsel i Gocken Jobs "Trollslända", sitthöjd ca 42 cm

Klädseln med enstaka fläckar, armstöden med annan klädsel dock medföljande överdrag

299544

2015-03-16