Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Ghashgai, ca 368x152 cm
Kraftigt slitage, skador, lagning
299595
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här