Björn Rönnquist - olja på papper

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN RÖNNQUIST (1948-2005): Komposition, signerad Rönnquist, olja på papper, 76 x 58 cm.

299596

2015-03-18