Gustaf Wilhelm Palm, teckning

Gustaf Wilhelm Palm, teckning
Gustaf Wilhelm Palm, teckning
Gustaf Wilhelm Palm, teckning
Gustaf Wilhelm Palm, teckning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890), tillskriven, Italiensk byggnad, signerad och daterad Capri den 19 augusti 1841, blyerts på papper, 14x22,5 cm

299607

2015-03-16