Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890), tillskriven, Italiensk byggnad, signerad och daterad Capri den 19 augusti 1841, blyerts på papper, 14x22,5 cm
299607
2015-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här