Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, 1700/1800-tal, rokoko, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag och draghandtag, höjd 79, 70 x 42 cm
Nyckel finns, ett draghandtag skadat, mindre fanerskador
299618
2015-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här