Dambyrå rokoko

Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko
Dambyrå rokoko

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, 1700/1800-tal, rokoko, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag och draghandtag, höjd 79, 70 x 42 cm

Nyckel finns, ett draghandtag skadat, mindre fanerskador

299618

2015-03-18