Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, underrede i mässing, glasskiva, fotavslut i form av klövar, höjd 53, 55 x 55 cm

En glasskiva med nagg

299626

2015-03-18