Bengt Ruda Nordiska Kompaniet

Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet
Bengt Ruda Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT RUDA, "Z-Fåtölj", Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i björk, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

299630

2015-03-18