1600-tals porträtt efter van Duck

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600-tal, efter van Dyck, porträtt av Sir Endymion Porter, olja på duk, 54 x 46 cm

Ytretuscher, renoverad, lagningar

299645

2015-03-18