Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LEOPOLD CARL MÜLLER (1834-1892) tillskriven, "Egyptisk pojke", olja på duk, ca 51x42 cm
Retuscher, smärre färgbortfall, lagning, lös del till ram medföljer,
299646
2015-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här