Leopold Müller tillskriven oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LEOPOLD CARL MÜLLER (1834-1892) tillskriven, "Egyptisk pojke", olja på duk, ca 51x42 cm

Retuscher, smärre färgbortfall, lagning, lös del till ram medföljer,

299646

2015-03-18