Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESKEDAR, KNIVAR, 21 st, 1800-talets slut, Tyskland, förgylld mässing, skaft med vapendekor under krona, längd 14,5 - 20 cm
5 knivar med löst skaft
299651
2015-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här