Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALVATOR ROSA, hans efterföljare, rastande sällskap, olja på pannå, ca 16x26 cm
Skador
299654
2015-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här