Salvator Rosa hans efterföljare olja

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALVATOR ROSA, hans efterföljare, rastande sällskap, olja på pannå, ca 16x26 cm

Skador

299654

2015-03-18