Luca Giordano hans efterföljare olja
2015-03-18
299658
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUCA GIORDANO, hans efterföljare, omkring 1800, porträtt, olja på pannå, ca 24,5x19 cm
Smärre krackeleringar