Luca Giordano hans efterföljare olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUCA GIORDANO, hans efterföljare, omkring 1800, porträtt, olja på pannå, ca 24,5x19 cm

Smärre krackeleringar

299658

2015-03-18