Omega De Ville armbandsur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, stål, herrarmbandsur, ca 1973, De Ville Chronometer f 300 Hz, stämgaffelverk, plexiglas, datum, läderarmband med stålspänne (ej original), cal ESA 9162 (Omega 1250), ref: 198.0035, verk nr: 35722536, diameter 37 mm, Omegaetui medföljer
Glas och boett med repor och slitage
299663
2015-03-22