Omega De Ville armbandsur

Omega De Ville armbandsur
Omega De Ville armbandsur
Omega De Ville armbandsur
Omega De Ville armbandsur
Omega De Ville armbandsur
Omega De Ville armbandsur
Omega De Ville armbandsur
Omega De Ville armbandsur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, stål, herrarmbandsur, ca 1973, De Ville Chronometer f 300 Hz, stämgaffelverk, plexiglas, datum, läderarmband med stålspänne (ej original), cal ESA 9162 (Omega 1250), ref: 198.0035, verk nr: 35722536, diameter 37 mm, Omegaetui medföljer

Glas och boett med repor och slitage

299663

2015-03-22