Nils Pedersen oljemålning

Nils Pedersen oljemålning
Nils Pedersen oljemålning
Nils Pedersen oljemålning
Nils Pedersen oljemålning
Nils Pedersen oljemålning
Nils Pedersen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS PEDERSEN (född 1952): Motiv från Göteborg, signerad N Pedersen -05, olja på duk, ca 89 x 142 cm

299666

2015-03-18