Stolar rokokostil
2015-03-18
299668
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, KARMSTOLAR, 2 st, 1900-tal, rokokostil, mahogny, klädda sittsar, sitthöjd ca 47 cm
Tyget slitet, fläckar, smärre slitage